Matrox MXO2 Mini PCIe / HDMI analog BoB
Kód výrobku: MATROX-MXO2MP
DOKUMENTY
Popis produktu (datasheet)
Technická specifikace
Ostatní dokumenty
 
 
Cena v Kč s DPH:
14.680,-
Cena v Kč bez DPH:
12.132,-
Dostupnost:
skladem

Profesionální breakout box pro PC i MAC (Premiere Pro, MediaComposer, Final Cut Pro). 10-bit HD-SD HW realtime downkonverze, upkonverze, crosskonverze (1080, 720, 576). Záznam i přehrávání HD/SD videa přes HDMI, analog (component, S-video, composite). Profesionální barevné korekce na běžných LCD monitorech s nástroji pro barevnou kalibraci (včetně blue-only). Snadné zpracování AVCHD signálu přes HDMI (záznam do nastavitelného MPEG-2 I 4:2:2 10-300Mbps nebo nekomprimovaného formátu). 5.1 a 7.1 surround monitoring na HDMI výstupu. Přenosné řešení pro stolní PC i notebook (PCIe host adapter/ExpressCard34/Thunderbolt). Přímá podpora AVID MediaComposer 5/5.5/6/6.5/7/8 ! HW podpora výpočtů v časové řadě Premiere a přímý výstup i ze sekvencí v neMATROXím formátu !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dostupné HDMI/analog video a audio rozhraní pro FinalCut, MediaComposer, Premiere

Přenosná "krabička" Matrox MXO2 Mini poskytuje HDMI/analog  vstupy/výstupy pro standardní střihové aplikace včetně dalších nástrojů pro profesionální zpracování videa.

 

Využijte svůj střihový sw na maximum:

Matrox MXO2 Mini zvyšuje produktivitu při používání všech hlavních střihových, kompozičních aplikací na MACu i PC. Navíc podporuje řadu streamovacích řešení.

Pokytuje dnes nejvyužívanější vstupy/výstupy

Matrox MXO2 Mini umožňuje záznam a přehrávání HD i SD videa přes HDMI, analogové složky (YUV), S-Video (Y/C) a kompozit (CVBS). Box obsahuje i RCA stero zvukový výstup spolu s 8-mi kanálovým HDMI s podporou 5.1 a 7.1 surround.


Hardwerová 10-bit up/down/cross konverze v reálném čase

Buďte nezávislí na formátech a rozlišeních, generujte projetky podle potřeby zákazníka.  Matrox MXO2 Mini obsahuje vysoce kvalitní hardwerovou up/down/cross konverzi video formátů jak při záznamu tak při exportu videa.

Ekonomické řešení pro HD monitoring

Unikátní Matrox HDMI kalibrovací utilita umožňuje použít váš standardní počítačový LCD monitor jako broadcast HD/SD monitor s 10-bit 4:2:2.


Zdarma další aplikace od Matrox

Každé Matrox MXO2 zařízení obsahuje zdarma řadu softwerových nástrojů. Matrox Vetura Capture a Vetura Playback pro Mac a Matrox A/V Tools pro PC podporují zpracování s páskových záznamů. Tyto aplikace vám umožňují reychle a snadno zaznamenávat a přehrávat video, grabovat statické snímky.

Robustní provedení

MXO2 řada si vystačí bez aktivního chlazení, robustní hliníkový kryt funguje jako chladič. Odpadají potencionální poruchy a hluk ventilátoru. Vysoká spolehlivost MXO2 zařízení je důsledkem použití nejkvalitnějších dostupných komponentů.

Stříhejte kdekoliv, na jakékoliv platformě

Matrox MXO2 zařízení umožňují bez omezení nasazení tam kde to potřebujete - Mac i PC; laptop i desktop; ve studiu, na cestách. Maximální všestrannost je podpořena rozhraními pro připojení k počítači: PCI Express card, ExpressCard/34 nebo Thunderbolt. 

Realtime podpora od Matroxu

Matrox RT engine poskytuje full-resolution, full-frame rate, full-quality, multi-layer, realtime video střihovou podporu pro Adobe Premiere Pro (PC). Zároveň dostáváte realtime Matrox Flex CPU efekty jako jsou primární a sekundární barevné korekce, plynulé změny rychlostí, a mnoho dalšího. Velmi kvalitní a efektivní Matrox MPEG2-I frame kodek umožňuje obejít těžkostřihatelné formáty s hlubokou kompresí jako jsou AVCHD a HDCAM.

Streamujte z jakékoliv kamery a kdekoli

Matrox MXO2 Mini je praktické zázanmové zařízení pro streaming živých událostí. Vyberte si svoji ablíbenou aplikaci – Adobe Flash Media Live Encoder, Microsoft Expression, QuickTime Broadcaster, nebo Telestream Wirecast. Připojte do MXO2 jakýkoliv HD/SD zdroj videa z HDMI nebo analogu. Streamujte kdekoli kde máte k dispozici internetové připojení.

3D produkce a postprodukce

Matrox MXO2 Mini může být využito v různých pracovních postupech pro 3D stereo video produkci. Tři základy způsoby zpracování 3D jsou podporovány Matrox MXO2 Mini: live 3D monitoring on set, quick creation of 3D dailies, and monitoring/editing 3D projects.
obchod@exac.cz
www.macvideo.cz