Matrox MXO2 LE PCIe / SDI HDMI analog BoB
Kód výrobku: MATROX-MXO2LEP
DOKUMENTY
Popis produktu (datasheet)
Technická specifikace
Ostatní dokumenty
 
 
Cena v Kč s DPH:
32.500,-
Cena v Kč bez DPH:
26.860,-
Dostupnost:
skladem

Broadcast externí vstup/výstup rozhraní (HD/SD) pro PC i MAC (Premiere Pro, MediaComposer, Final Cut Pro). Broadcast HD/SD SDI, YUV, Y/C, CVBS (composite) s genlock ref IN. HDMI I/O (brodcast HD/SD monitoring), 10-bit realtime up/down/cross konverze pro Final Cut Pro, Premiere. RCA, XLR audio. Profesionální barevné korekce na běžných LCD monitorech s nástroji pro barevnou kalibraci (včetně blue-only). Snadné zpracování AVCHD signálu přes HDMI (záznam do nastavitelného MPEG-2 I 4:2:2 10-300Mbps nebo nekomprimovaného formátu). 5.1 a 7.1 surround monitoring na HDMI výstupu. Přenosné řešení pro stolní PC i notebook (PCIe host adapter/ExpressCard34/Thunderbolt). Přímá podpora AVID MediaComposer 6/6.5/7/8! HW podpora výpočtů v časové řadě Premiere a přímý výstup i ze sekvencí v neMATROXím formátu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SDI/HDMI/analog HD/SD video a professionální audio I/O

Matrox MXO2 LE obsahuje kompletní sadu broadcast vstupů/výstupů pro Vaši oblíbenou střihovou aplikaci ve formě flexibilního přenosného boxu. Navíc přidává řadu dalších nástrojů pro brodcast, live produkci a streaming.

Využijte svůj střihový sw na maximum

Matrox MXO2 LE zvyšuje produktivitu při používání všech hlavních střihových, kompozičních aplikací na MACu i PC. Navíc podporuje řadu streamovacích a broadcast řešení.

Adobe CS5.5 Apple Final Cut Studio Final Cut Pro X and Compressor 4 Avid

Všechna rozhraní která potřebujete

Matrox MXO2 LE poskytuje kompletní řadu profesionálních rozhraní včetně HD/SD-SDI, genlock, RS-422 řízení periferií a 5.1/7.1 surround monitoring u zvuku po HDMI. 

Hardwerová 10-bit up/down/cross konverze v reálném čase

Buďte nezávislí na formátech a rozlišeních, generujte projetky podle potřeby zákazníka.  Matrox MXO2 Mini obsahuje vysoce kvalitní hardwerovou up/down/cross konverzi video formátů jak při záznamu tak při exportu videa.

 

 

 

Ekonomické řešení pro HD monitoring

Unikátní Matrox HDMI kalibrovací utilita umožňuje použít váš standardní počítačový LCD monitor jako broadcast HD/SD monitor s 10-bit 4:2:2.


Zdarma další aplikace od Matrox

Každé Matrox MXO2 zařízení obsahuje zdarma řadu softwerových nástrojů. Matrox Vetura Capture a Vetura Playback pro Mac a Matrox A/V Tools pro PC podporují zpracování s páskových záznamů. Tyto aplikace vám umožňují reychle a snadno zaznamenávat a přehrávat video, grabovat statické snímky.

Robustní provedení

MXO2 řada si vystačí bez aktivního chlazení, robustní hliníkový kryt funguje jako chladič. Odpadají potencionální poruchy a hluk ventilátoru. Vysoká spolehlivost MXO2 zařízení je důsledkem použití nejkvalitnějších dostupných komponentů.

 

 

Stříhejte kdekoliv, na jakékoliv platformě

Matrox MXO2 zařízení umožňují bez omezení nasazení tam kde to potřebujete - Mac i PC; laptop i desktop; ve studiu, na cestách. Maximální všestrannost je podpořena rozhraními pro připojení k počítači: PCI Express card, ExpressCard/34 nebo Thunderbolt.

 

 

 

Matrox RT engine
Realtime podpora od Matroxu

Matrox RT engine poskytuje full-resolution, full-frame rate, full-quality, multi-layer, realtime video střihovou podporu pro Adobe Premiere Pro (PC). Zároveň dostáváte realtime Matrox Flex CPU efekty jako jsou primární a sekundární barevné korekce, plynulé změny rychlostí, a mnoho dalšího. Velmi kvalitní a efektivní Matrox MPEG2-I frame kodek umožňuje obejít těžkostřihatelné formáty s hlubokou kompresí jako jsou AVCHD a HDCAM.

 

 

Streamujte z jakékoliv kamery a kdekoli

Matrox MXO2 LE je praktické zázanmové zařízení pro streaming živých událostí. Vyberte si svoji ablíbenou aplikaci – Adobe Flash Media Live Encoder, Microsoft Expression, QuickTime Broadcaster, nebo Telestream Wirecast. Připojte do MXO2 jakýkoliv HD/SD zdroj videa z HDMI nebo analogu. Streamujte kdekoli kde máte k dispozici internetové připojení.

3D produkce a postprodukce

Matrox MXO2 LE může být využito v různých pracovních postupech pro 3D stereo video produkci. Tři základy způsoby zpracování 3D jsou podporovány Matrox MXO2 LE: live 3D monitoring on set, quick creation of 3D dailies, and monitoring/editing 3D projects.
obchod@exac.cz
www.macvideo.cz